خیلی از ما به خاطر دانلود شبونه فیلم و سریال خواب شب نداریم اما واقعا با پلتفرم های جدید تماشای آنلاین فیلم و سریال، اصلا به دانلود فیلم و سریال و جست و جوی آثار جدید ۲۰۱۷ احتیاجی داریم؟ با پخش آنلاین می توانیم هر اون چه دوست داریم رو تماشا کنیم.

هر روز که می گذره امکانات مون واسه تماشا بیشتر می شه، روزگار سختی کشیدن واسه پیدا کردن و جفت و جور فیلم سینمایی مورد علاقه مون یا سریال های خارجی که صدا و سیما هیچ موقع پخششان نمی کنه، گذشته س، حتی دیگه لازم نیس که هفته به هفته منتظر بشینیم تا یه قسمت از سریال مورد علاقه مون پخش شه.

به لطف اینترنت می تونیم همه قسمتای یه سریال رو بدون معطلی تماشا کنیم. ما در روزگار پخش آنلاین قرار داریم، روزگای که آثار جدید ۲۰۱۷ یه کلیک با ما فاصله دارن.

تقریبا هممون، با دانلود فیلم و سریال بیگانه نیستیم. انگار از زندان آزاد می شدیم وقتی دانلود «فرار از زندان» با اون سرعت هندلی تموم می شد، انگار ما هم مثل گمشده های «Lost» در جزیزه وب گم می شدیم وقتی دنبال لینک دانلود و از اون سخت تر دنبال لینک دانلود مستقیم می گشتیم، سریال «۲۴» برامون خنده دار بود چون ما همین اندازه زمان صبر می کردیم تا دانلود یه قسمت از این سریال، تموم شه.

حالا روزگار سختی کشیدن واسه دانلود و بی خوابی و منتظر پخش نشستن گذشته، روزگار دانلود از وای فای دوست و فامیل و همسایه هم گذشته س.

خیلی از ماا می توانیم با اینترنتمان نامحدود دانلود کنیم ولی با تلویزوین اینترنتی آیو این کار رو نمی کنیم. ما می خواهیم اون چه رو دوست داریم، بدون این دست اون دست کردن و آنلاین ببینیم، اصلا این نیاز رو در خودمون نمی بینیم که گیگابایت، گیگابایت دانلود کنیم و ترابایت، ترابایت براش حافظه هارد دیسک بخریم تا اول دانلود کنیم و بعد اون چیزی که  دانلود شده رو تماشا کنیم و در ادامه فیلم دانلود شده رو همون جا ذخیره کنیم.

همه اون چیزی که ما واسه تماشا کردن و مجموعه محتوای مورد علاقه مون نیاز داریم در آیو هست.

آیو اولین تلویزیون اینترنتی ایرانیه که علاوه بر توانایی پخش زنده شبکه های تلویزیونی صدا و سیما و شبکه های اختصاصی آیو اسپرت (شبکه تخصصی ورزش) و آیوتون (شبکه تخصصی کودک) و مجلس (پخش زنده جلسات علنی مجلس) واسه کاربرانش این امکان رو جفت و جور کرده که به مجموعه گسترده ای از فیلم و سریال خارجی و ایرونی، آثار گذشته و جدید ۲۰۱۷ دسترسی داشته باشن، بدون این که نگرانی دانلود داشته باشن یا بخوان کل اینترنت رو واسه دانلود محتوای موردنظرشان جست و جو کنن.

شما در آیو در هرلحظه می تونید به سریال های به روز ایرونی مثل سریال «عاشقانه» یا سریالای جدید و ۲۰۱۷ خارجی مثل «پاپ جوون»، «فارگو» و هم اینکه سریالای «نخبه (زندگی انیشتین به روایت نشنال جئوگرافی)» و فصل پنجم «فرار از ندان» هم زمان با پخش جهانی دسترسی داشته باشین و اگه هم اهل فیلم و سریال خارجی نبودین فیلمای به روز شبکه نمایش خونگی مثل «ماجرای نیمروز»، «گشت ۲» یا همون «گشت ارشاد ۲» و «۵۰ کیلو آلبالو» رو تماشا کنین.

در جریان باشین که همه چیزی که رو که در آیو می ببینن از قدیمی ترین آثار تا بهترین آثار جدید سال ۲۰۱۷ رو می تونید با پخش آنلاین یا همون پخش اینترنتی تماشا کنین، بدون این که لازم باشه دانلود کنین و این امکان در آیو جفت و جور شده که با حجم اینترنت رایگان و بدون نگرانی ترافیک تماشا کنین.

کاربران اشتراکی آیو که اینترنت همراه اول، آسیا تک، های وب یا فن آوا داشته باشن، می تونن محتواهای فیلم و سریال و برنامه های روی شبکه ها رو روی آیو با اینترنت رایگان تماشا کنن.

پس با این وضعیت دیگه دانلود کردن و دانلود شبونه رایگان و خریدن هارد اکسترنال واسه محتوای دانلود شده هیچ توجیهی نداره. شما می تونید به مجموعه مورد نظرتون در آیو همیشه دسترسی داشته باشه و اگه جزو کاربران اشتراکی همراه اول، آسیاتک، های وب و گروه فن آوا باشین، هیچ هزینه ای واسه ترافیک اینترنت پرداخت نکنین. از اول مردادماه دو شرکت دیگه به لیست شرکتایی که ترافیک به کار گیری آیو روی اونا مجانیه اضافه می شه.

شاید خوشحال شید اگه بگیم شما در تلویزیون اینترنتی آیو برنامه های تلویزیونی مورد علاقه تون که از دست داده اید یا دوست دارین دوباره ببینین رو هم تا ۷ روز در اختیار دارین و هرچند بار که خواستین می تونید اون برنامه ها رو روی تلویزیون سامسونگ هوشمندتون، دستگاهه آپ باکس آیو (آیو باکس)، رایانه شخصی یا تلفن همراهتون با به کار گیری اپلیکیشن های اندروید و iOS آیو تماشا کنین.

آیو یه فضای اختصاصی ذخیره سازی هم واسه هرکدوم از کاربرانش در نظر گرفته، با این فضا می تونید برنامه ای مورد علاقه تون رو روی حافظه ابری آیو ذخیره کنین و هر زمان که خواستین دوباره برگردین و اون ها رو ببینین.

به خونواده آیو ملحق شید و دانلود رو از دایره واژگانی تون پاک کنین!

دسته‌ها: فناوری

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *