با رشد و پیشرفت های چشم‌گیر در حوزه دیجیتال و وب امکان بسیاری از کارها به سهولت و آسانی قابل انجام است . از این رو بسیاری از مردم دیگر برای انجام کارهای خود نیازی ندارند که تام زیادی از وقت خود را در ترافیک، دود و یا صف انتظار باز دست بدهند. لذا خوش وقتم که این خبر خوب را به شما بدهم که این روزها همه کارها و فعالیت ها جایگزین اینترنتی یافته است و لزوم حضور شما برای انجام کارهایتان وجود ندارد.

فضای دیجیتالی و وب این امکان را فراهم کرده است که شما با چند کلیک ساده و کوتاه درخواست خود را به سایت ها سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید. البته به صورت کاملا معتبر و به همراه فا کتور فروش.

شما این خدمات را میتوانید در تمامی حوزه ها دریافت کنید. ناگفته نماند که این مساله به نفع فروشنده ها نیز می باشد. از این رو که دیگر لزوما نیازی به فروشگاه یا مکانی برای فروش کالا و یا ارائه خدمات نیست. لذا آن ها میتوانند به سادگی محصولات سفارشی شما را توسط پیک یا پست برای مشتریان خود ارسال کنند.

طبیعی است که نگرانی هایی در مورد محصول و اطمینان از دریافت آن خواهید داشت. به عنوان مثال اگر محصول سفارش داده شما مشکلی داشت شما چگونه میتوانید پیگیری کنید؟

چگونه میتوانید اثبات کنید که هزینه ای را پرداخت کرده اید اما محصول یا خدماتی را دریافت نکرده اید؟

چگونه به فروشنده اعتماد کنیم؟

بدیهی است که خرید و فروش و کسب و کار از قوانین خاصی بهره مند است که از آن طریق خریدار و فروشنده به یک دیگر اعتماد کنند. از این رو فروشنده به عنوان مالک اولیه کالا برای اثبات فروش کالای مورد نظر به خریدار باید نوشته ای مکتوب تحت عنوان فاکتور فروش برای وی صادر کند و آن را امضا و مهر کند تا فاکتور فروش به صورت رسمی و قانونی وتجد درجه اعتبار گردد. بدین طریق قابل اثبات خواهد بود که آن محصول توسط مستری خریداری شده است.

اما فاکتور چیست؟؟

فاکتور یک برگه و یا به  بیان بهتر یک سند تجارتی می باشد که  فروشنده کالا و یاخدمات براساس خدمت و یا کالای فروخته شده صادر میکند و با ثبت تعداد و نوع محصول یا خدمات و قیمت به مشتری تحویل میدهد. در واقع فاکتور یه  گواهی رسمی است که ثابت میکند این محصول توسط فروشنده به فروش رسیده و خریدار در قبال پرداخت وجه کالا و یا خدمات را تحویل گرفته است. نکات کلیدی در طراحی فاکتورهای فروش فاکتور یا همان صورتحساب فروش ، یک برگه است که توش نام محصول خریداری شده به همراه تعداد و قیمت آن نوشته میشود به طور کلی بخشهای اصلی که طراحی فاکتور را تشکیل میدهند باید شامل این موارد باشد : نام فروشگاه ،نام خریدار ،نام محصول خریداری شده ،تعداد محصول خریداری شده ،قیمت تکی محصول ،قیمت جمع کل محصولات ،تاریخ فروش.پس در نتیجه فاکتور یک اصل سند تجاری معتبر است که میتواند قابلیت پیگیری هم داشته باشد

صاحبان کسب و کار به خوبی میدانند یک فاکتور چقدر مهم است و قطعا بهترین چاپ خانه رو برای امور چاپی خودشان انتخاب میکنند. معمولا صاحبان مشاغل برای اینکار به دفاتر تبلیغاتی مراجعه میکنند و در خواست یه فاکتور فروش میکنند .طبیعی که صاحبان کسب و کار مایل به استفاده  از طرح های تکراری نیستند و ترجیح میدهند یک طرح اختصاصی داشته باشند .اگر فاکتور اختصاصی نیاز داریم و اعتبار کسب و کارتان بین رقبای تجاری برایتان اهمیت دارد شما  نیاز به یک سربرگ دارید.

حالا سوال اینجاست که سربرگ فاکتور چیست؟؟

یک فاکتور بخش های مختلفی دارد که یکی ازآن قسمت ها ، سربرگ نام دارد. در سربرگ یک فاکتور ،مولفه های زیادی چاپ میشوند.. شما می توانید طبق سلیقه شخصی این مولفه ها و همچنین نحوه ی چیدمان آن ها در کنار هم را طراحی کنید. فاکتور یک سند رسمی است و باید تا حد امکان رسمی طراحی شود بنابر این ، هرچندمشکلی نیست ، ولی سعی کنید هر چیزی را در سربرگ فاکتوردرج نکنید .
سربرگ ها بخاطر اینکه نشان رسمی شرکت  یا مجموعه کسب و کار را دارند  ، جزو اوراق رسمی و مهم هستند.روی سربرگ میتوانید اسم مجموعه ،لوگو یا احتمالا شعار تبلیغاتی خودتان را درج کنید .البته نباید فراموش کنید که شماره تلفن ها و راه های ارتباط با مجموعه تحت مدیریت خود را در قسمت مناسبی از سربرگ با فونت و اندازه مناسب درج کنید .

ناگفته نماند که اگر در فوتوشاپ حرفه ای باشید خودتان میتوانید سربرگ طراحی کنید . یا اگرکه نه این کار رابه متخصصش بسپارید.

بعدازدغدغه سربرگ و دیزاین نوبت چاپ فاکتور فرا رسیده است .برای اینکار میتوانید به مراکز چاپ مثل  بهارستان(تهران) و دسته فاکتور سفارش دهید . همانطور که در ابتدا گفتیم واضح است اصلا از نظر زمان و هزینه به صرفه نیست .

خبر خوب اینکه یک  سایت تخصصی در حوزه چاپ فاکتور و سربرگ وجود دارد که درخواست ها وسفارشات را با چند کلیک ساده و کوتاه انجام میدهد و اصلا نیازی نیست که به صورت حضوری مراجعه کنید.

چاپ متین با تجربه طولانی در امور چاپی و تخصصی در حوزه چاپ سفارش آنلاین چاپ فاکتور هم فعال است و این برای صاحبان کسب و کاری که وقت و هزینه در اولویت آن هاست انتخاب مناسبی به شمار میرود.

برای سفارش میتوانید به ادرس  www.chapematin.ir مراجعه کنید و به قسمت سفارش آنلاین وارد بشوید و فاکتور خودتان رو به صورت آنلاین به راحتی  با انتخاب فرم سفارش ،عنوان سفارش ،ابعاد و تیتراژ سفارش و همچنین کارهای تکمیلی و کار های صحافی سفارش دهید.
تو این صفحه میتونیم برای فاکتورمون شماره سریال هم سفارش بدیم

در اخر کافیست طراحی سربرگ را ارسال کنید یا میتوانید با مسئول این مجموعه هماهنگ کنید و درخواست سفارش طراحی فاکتور بدهید . درخواستتان را ثبت کنید و به صفحه پرداخت راهنمایی میشوید . کار سفارش چاپ فاکتور آنلاین  تمام شد

حالا باید منتظر پیامک اتمام کار بمانید و سفارشتان را رو درمحل مورد نظر تحویل بگیرید

به همین راحتی با کمترین هزینه و اتلاف وقت

 

 

دسته‌ها: برگزیده

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *