این نوع از خانمها مطمئنا همسراشون رو هم مانند خودشون سرد و دپرس می کنن. شما به همسرتون در جمع بی احترامی می کنین و با اون بد رفتار می کنین؟

در این مقاله ۴ نوع از زنائی که مردان از اونا دوری می کنن رو توصیف می کنیم. با امید به اینکه شما جزء اونا نباشین.

  1. ملکهای عیب جو

ملکه نمایش یه نوع شخصیتیه که خیلی از خانمها رو شامل می شه. این خانمها فکر می کنند که همه چیز یا خیلی خوبه یا خیلی بد. معنی کلمه ای ملکه، شخصیه دارای بی انتها عکس العملای احساساتی و مهیج.

هیچ حد وسطی واسه این دخترها وجود نداره. همه چیز یا بسیار عالیه یا فوق العاده وحشتناک.

در ارتباطاتشان هم عیب جو، نالان، نق نقو، و بیشتر وقتا بی حوصله هستن. همیشه نیازمند این هستن که چیزی بگن. از نظر اونا هیچی غلطه. علاوه بر این، این خانمها، شکل های جور واجور و اقسام روش ها رو امتحان می کنن تا نظر آقایون رو به خودشون جلب کنن. درصورتی که بحرانای زیادی پیش روی اوناس و اونا به دنبال کسی هستن که نجاتشون دهد.

  1. پرنسسای خونسرد

این نوع از خانمها مطمئنا همسراشون رو هم مانند خودشون سرد و دپرس می کنن. شما به همسرتون در جمع بی احترامی می کنین و با اون بد رفتار می کنین؟ همسرتون شما رو بعضی وقتا کناره گیر توصیف می کنه؟ با اون گرم و صمیمی باشین چون که اون به خاطر همین رفتارهاست که تا دیر وقت کار می کنه و با زدن یه تلفن از اومدن به اون قصر یخی (خونه) عذر و بهونه می آورد.

  1. خانمای اهل پز

این نوع از زنان بیشتر خودشون رو به رخ بقیه میکشن و معمولا موارد بسیاری واسه خودنمایی مقابل بقیه دارن. اون می تونه خودشو به شکل یه شخصی در سمت رئیس، یا صاحب یه مرسدس بنز نشون بده.

تا وقتی که اون به این کارش ادامه میده همسرش هم تاوان این فضائل و کمالات رو میده. در وقتی که زن صحبت می کنه همسرش ساکته تا نکنه نسبت به صحبتهای زنش مخالفت کنه.

مشکل این زنان اینه که اونا از همه موقعیتا استفاده می کنن تا خودشون رو به رخ بقیه بکشن و با این کارشون همسرشون رو ناراحت و آزرده خاطر می کنن.

  1. خانمای درحال تغییر

این خانمها در برخورد اول با آقایون بسیار خوب و دلنشین به نظر می رسن. همیشه آرایش می کنن و بسیار آروم صحبت می کنن. همیشه مراقب هستن موهاشون پریشون نشه و این رو به همسراشون هم تذکر میدن. اونا به همسرشون کمی اخم می کنن، لبهایشان رو جمع می کنن و سرشون رو هم به طرف همسرشون کمی خم می کنن.

قبلا اون هیچ کدوم از این مشخصات رو نداشت اما حالا همه این ویژگیا رو داراس. وقتی که همسرش از محل کار به خونه می رسه، احساس می کنه که با زن جدیدی رو به رو شده. اینجور تغییر زیادی حس اعتماد و اطمینان بین اونا رو کم می کنه. مرد در این لحظه نمی دونه چه اتفاقی افتاده و فکر میکنه که اون رو قبلا می شناخته س.

نشونه های دوست داشتن واقعی پسران

چیجوری یه زن موفق باشم؟

زنان مردان

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *