sport2

فوتبال هنوزم داستان های دلگرم کننده خود رو داره. ژوزه مورینیو در رخدادی کم مثل یه رفتگر نیازمند مکزیکی رو از خیابون های سرد مادرید نجات داد و اون رو به عنوان یکی از اعضای کادر فنی رئال مادرید مشغول به کار کرد.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، آبل رودریگس، رفتگری ۴۱ ساله در شهر لس آنجلس از هواداران پر طاقت و سمج رئال مادریده. اون مقدار دلارهای ناچیزی رو که از شغل خود در طول زندگی به دست آورده بود، قبل از بازی برگشت رئال مادرید و بارسلونا در لیگا که با برتری دو بر یه مادریدی ها تموم شد، صرف خرید بلیت واسه رفتن به اروپا و تماشای دیدار رئال مادرید و بارسلونا کرد.

به نوشته روزنامه انگلیسی دیلی میل، با این حال اون به دلیل قیمت بالا نتونست بلیت بازی رو خریداری و هتلی رو در این شهر رزرو کنه تا آرزوی دیدن ال کلاسیکو براش به رویایی دست نیافتنی تبدیل شه. رودریگس بی توجه به همه چیز در ابتدای ورود به مادرید به زمین تمرین رئال مادرید رفت تا بتونه از نزدیک تمرین قهرمانان خود واسه بازی در ال کلاسیکو رو از نزدیک ببینه. اون قبل از این در طول سفر غول های فوتبال اسپانیا به کالیفرنیا در تابستون سال قبل یکی از توپ جمع کنا بود که نیروهای امنیتی اون رو از ورزشگاه دور کردن.

در آخر این فرد مکزیکی ۵ ساعت در برف در کنار زمین تمرین رئال مادرید نشست تا این که اتفاق موردنظرش رخ و دیدار با ژوزه مورینیو همه چیز رو براش عوض کرد. مورینیو که در خودرو دستیارش بود، متوجه حضور این فرد در کنار زمین شد و به سمت اون حرکت کرد. آقای خاص چهره این فرد رو که در طول سفر رئال مادرید به آمریکا دیده بود، به خاطر آورد و از اون پرسید: “اینجا چیکار می کنین؟”

رودریگس در جواب گفت: “واسه دیدن بازی از آمریکا به این جا آمدم اما جایی واسه رفتن ندارم.”

بعد ژوزه مورینیو واسه این فرد مکزیکی در هتل محل اقامت رئال مادرید یه اتاق رزرو کرد و یه بلیت ایشون آی پی به اون داد اما این پایان کار نبود. “مو” شب قبل از ال کلاسیکو سر میز شام به این فرد مکزیکی پیشنهاد داد تا به عنوان یکی از اعضای تدارکات به کادر فنی رئال مادرید اضافه شه تا در بازی رئال مادرید و منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان یکی از کادر رئال به فعالیت یپردازد. اتفاقی که اشک شوق رو در چشمون این رفتگر مکزیکی جاری کرد.

در آخر آبل رودریگس در دیدار رئال مادرید و منچستریونایتد در اولدترافورد به عنوان یکی از تدارکات باشگاه اسپانیایی حاضر شد. اون اصرار همسرش رو دلیل سفر به اروپا واسه دیدن بازی رئال مادرید بیان کرد.

اخبار داغ ورزشی ایسنا مطالب باحال روز

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *