رفع زردی  دندون teeth

اگه به مدت یه ساعت فویل آلومینیومی رو روی دندون های خود بذارین دندون هاتون مثل برف سفید می شن.

قرار دادن فویل آلومینیومی به همراه خمیری خاص روی دندون فواید بسیاری داره و موجب نورانی و سفید شدن دندون های شما می شه. خیلی از متخصصین بر این باور هستن که این کار روش درمانی بسیار موثری حساب می شه.

بعضی افراد واسه سفید و نورانی شدن دندون های خود از مواد شیمیایی یا سفیدکننده های آرایشی بهداشتی استفاده می کنن که این راه ها علاوه بر ضررهایی که داره فقط واسه یه مدت کوتاه موثر هستش. بیشتر این اجناس شامل کاربامید پراکساید و رنگدونه هستن.

اما شما می تونید در خونه به راحتی خمیر دندانی جفت و جور کنین و اون رو با فویل آلومینیومی روی دندون هاتون بذارین تا دندون های شما براق و سفید شه و هیچ گونه ماده مضری در اون وجود نداره. این راه آسون ترین و سریع ترین و در عین حال کم هزینه ترین راه واسه سفید کردن دندون ها هستش.

واسه این کار مقدار کمی جوش شیرین رو با خمیر دندانتان ترکیب کنین و یه فویل آلومینیومی رو وردارین و اون رو طوری که بتونه سراسر دندون های شما رو پوشش دهد تا کنین و ببرین.

ترکیب جوش شیرین و خمیر دندانتان رو روی فویل بمالید و اون رو به مدت یه ساعت روی دندانتان بذارین. این کار رو به مدت ۷ روز ،روزی دو مرتبه انجام بدین تا از اثرات معجزه آسای اون در سفید و براق شدن دندون هاتون لذت ببرین.

خواص نمک و جوش شیرین واسه سفیدی دندون

چیجوری جرم دندون رو در خونه بگیریم؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران دندونای سفید

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *