Posted on

غلت خوردن واسه پنیر

این رقابت روی تپه ای در منطقه “Gloucester” انگلیس برگزار می شه. گفته می شه که حدود ۲۰۰ سال از گذشته ی این رقابت می گذره. هرکی زودتر پنیر به وزن هفت پوند رو تصرف کنه برنده این مسابقه س.

پرتاب چکمه

رقابت های پرتاب چکمه از سال ۱۹۷۵ شروع شده. فوت وفن پرتاب چکمه برگرفته از فوت وفن پرتاب دیسک و نیزه س. رقابت های قهرمانی سال جاری با حضور ۶۰ نفر در برلین برگزار شد.

مسابقه دو با کفش پاشنه بلند

زنان دونده فقط مجاز به به کار گیری کفش پاشنه بلند هستن. راه ۱۰۰ متری مسابقه با کفشی طی می شه که پاشنه اون دست کم ۷ سانتیمتر باشه. (عکس از رقابت در مکزیکوسیتی)

فوتبال در مرداب

اولین دور قهرمانی فوتبال در مرداب آلمان با حضور ۴۵۰ نفر در ایالت نیدرزاکسن برگزار شد. قهرمون این رقابت ها در بازی های جهانی فوتبال در مرداب که در فنلاند برگزار شد، نماینده آلمان بود.از عمر این رقابت ۱۳ سال می گذره.

غواصی در آب گل آلود

غواصی در آب گل آلود بیشتر به رانندگی بدون چراغ در شب شباهت داره. راه ۵۵ متری باید دوبار طی شه. ۲۵ سال از عمر این رقابت جهانی که در ویلز برگزار می شه می گذره. رکورد غواصی در آب گل الود یه دقیقه و ۲۴ ثانیه بوده.

شیرجه با باسن

پریدن با باسن درون آب و ایجاد موج. هرکسی که موفق شه موج بیشتری بسازه پیروز این رقابته. مسابقات جهانی این رشته از سال ۲۰۰۶ برگزار می شه. (عکس از رقابت های اتریش)

سطل آشغال سواری

این رشته تقریبا جدیده. افراد حرفه ای واسه پیمودن خیابون ۳۲۰ متری با شیب ۱۲ درجه به ۲۹ ثانیه زمان نیاز دارن. سرعت بعضی از سطل آشغال سواران به ۶۰ کیلومتر در ساعت می رسد. طبق مقررات سطل آشغال باید خالی و تمیز باشه.

بوکس و شطرنج

ترکیبی عجیب از بازی فکری و مشت زنی. شش راند چهار دقیقه ای شطرنج به همراه پنج راند بوکس در درون رینگ.

پرتاب هسته گیلاس

رقابت جهانی پرتاب هسته گیلاس حاصل یه ایده در زمان رقابت های جام جهانی فوتبال در سال ۱۹۷۴ه. این رقابت در شهر دورن آلمان برگزار می شه. رکوردداران این رقابت هسته گیلاس رو بیشتر از ۱۶ متر با دهن خود به پیرون پرتاب کرده ان.

مسابقه نعره گوزن

در نمایشگاه وسائل شکار هر ساله مسابقه نعره گوزن برگزار می شه. شرکت کنندگان در این رقابت همه شکارچی هستن. هر کسی که نعره گوزن رو به بهترین وجه مثل سازی کنه از طرف هیئت داوران به عنوان برنده انتخاب می شه.

صندلی سواری

شرکت کنندگان در این رقابت مجاز هستن صندلی خود رو تو یه راه ۲۰۰ متری فقط با کمک دست و پا جلو حرکت بدن و هدایت کنن. بهترین زمان ثبت شده ۲۷ ثانیه و هشت صدم ثانیه س.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران