رقابت بیریخت ترین مرد سال درحالی در کشور زیمباوه انجام قبول کرد که با اعتراض نفر دوم به چگونگی برگزاری مسابقات و قضاوت داوران همراه شد.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: در چهارمین رقابت بیریخت ترین مرد سال که در شهر کاراره که مرکز کشور زیمبابوه برگزار می شه، «میلتون سِرِیِ» به عنوان نفر برنده و بیریخت ترین مرد کشورش در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد، این مسابقه به شکل هرساله و با حضور ۳۵ شرکت کننده برگزار می شه که میلتون ۴۲ ساله و بیکار، از بردن جایزه ۵۰۰ دلاری این رقابتها بسیار خوشحال بود.

ایشون که چند دندون نداره، لباس پاره برتن کرد و کتک کاری زیادی رو تحمل کرد تا به این جایزه برسه، پس از ایستادن بر سکوی اول گفت: «خدا رو شکر می کنم واسه اولین بار در این مراسم که زیبایی رو در زشتی می بینن، حضور یافتم.»

سِرِیِ که در میان شرکت کنندگان مورد توجه قرار گرفت و از انتخاب شدنش بسیار خوشحال بود، تاکید کرد: «از خدا واسه برنده شدن در رقابتهای امسال متشکرم. من سال پیش نفر چهارم شدم و بسیار خوشحالم امسال جایزه اول به من رسید.»

اما «ویلیام ماسوینو» که در سه دوره گذشته این مسابقات برنده شده بود، وقتی امسال صاحب این جایزه نشد، گریه کرد و این مسابقات رو غیر منطقی خواند. اون حتی اعلام کرد قضاوت در این مسابقات منطقی نبوده و باید دوباره در مورد انتخاب بیریخت ترین فرد سال اراده کردن شه.

تصاویر این مسابقات رو در زیر مشاهده می کنین:

2011619

میلتون سِرِیِ بیریخت ترین مرد سال زیمبابوه

ویلیام ماسوینو نفر دوم مسابقات بیریخت ترین مرد سال

شرکت کنندگان مسابقات بیریخت ترین مرد سال

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *