دختر داعش

دختر سوئدی آزاد شده از چنگال تروریستای داعش در عراق، زندگی در کنار اون افراد رو خیلی سخت توصیف کرد.

یه دختر ۱۶ ساله سوئدی که تازگیا از راه نیروهای کُرد عراق از دست عناصر داعش آزاد شده، زندگی با تروریستای داعش رو خیلی سخت و طاقت فرسا توصیف کرد.

این دختر نوجوون سوئدی بعد از آزادی از دست تروریستای داعش در شمال عراق، در مصاحبه با یه شبکه تلویزیونی کُرد زبون گفت: سال ۲۰۱۴ از راه یه عضو داعش در سوئد فریب خوردم.

ایشون به شبکه تلویزیونی کردستان ۲۴ گفت که در اول رابطه اش با این فرد خوب بوده، اما ایشون پس از یه مدت به تماشای ویدیوهای داعش و سخن گفتن و بیان علاقه به داعش پرداخته و بعد گفته که می خواد به داعش ملحق شه.

این دختر سوئدی تاکید کرده که به همراه اون پسر هوادار داعش، اواخر ماه مه سال ۲۰۱۵ راهی یکی از شهرهای مرزی ترکیه شده و از اونجا به سوریه سفر کردن؛ بعد داعشیا اونا رو از سوریه به شهر موصل عراق منتقل کردن.

ایشون اضافه کرد: در موصل زندگی با داعشیا خیلی سخت و غیر قابل تحمل بوده و به محض این که تلفنی در اونجا یافتم، با مادرم تماس گرفتم و گفتم که می خوام به سوئد برگردم.

این دختر سوئدی، ۱۷ فوریه سال جاری از راه نیروهای کُرد عراق از دست تروریستای داعش آزاد شد و بازم در کردستان عراق هست.

به اقرار دستگاه های اطلاعاتی زیاد، تا الان صدها زن و مرد غربی، کشور خود رو واسه پیوستن به گروهک تروریستی داعش در عراق و سوریه ترک کردن.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *