ژاپنی ها واسه کاهش وزن روش ها متفاوتی دارن و همه اون ها ارزون و موثر هستن. زندگی مدرن امکان تمرین و تغذیه مناسب رو از ما گرفته، اما ژاپنی ها راه حل جالبی واسه مقابله با اضافه وزن دارن.

به گزارش فرادید، در زندگی این روزای ما زمان و انرژی بسیار کمتر پیدا می شه و ما واسه جبران این مسئله رو به قرص های جادویی و معجون های لاغری می بیاریم که بتونن چربی هامون رو بسوزونن. اما ژاپنی ها برنامه ی دیگری واسه این مسئله در نظر دارن.

weight

دکتر فوکوسودزی، دکتر ژاپنیه که روش ای باحال رو پیشنهاد کرده. بیشتر از یه دهه س که دکتر فوکوسودزی به بیماران مشاوره ی کاهش وزن می دهد و به همین خاطر به روش ای باحال رسیده. این روش به تغذیه، تمرین های طاقت فرسا و پول احتیاجی نداره. تنها کاری که باید بکنین اینه که دراز بکشین و استراحت کنین. باورتون می شه؟

روشی متفاوت واسه کاهش وزن

به چه چیزایی نیاز دارین؟

  • یه سطح صاف
  • یکدست یا هوله بزرگ
  • یه عدد بند قوی
  • ۵ دقیقه زمان خالی در روز

در اول پارچه یا هوله رو گرد کنین تا طول اون ۴۰ سانتی ‎متر و عرض اون ۷ تا ۱۰ سانتی متر شه. با بند اون رو محکم کنین تا شل نشه. بعد روی یه سطح صاف (روی زمین یا تخت) دراز بکشین و هوله رو درست زیر نافتون بذارین.

پاهاتون رو هم عرض شونِه هاتون نگه داره، طوری که شصت پاهاتون با هم در تماس باشن. فاصله پاشنه های پاتون هم باید بین ۲۰ تا ۲۵ سانتی متر باشه. شاید فکر کنین که این روش آسونه، اما موندن در این حالت خیلی راحت هم نیس.

روشی متفاوت واسه کاهش وزن

اگه در طول این زمان، احساس ناراحتی کردین، تلاش کنین اون رو تحمل کنین تا به بهترین یافته های یعنی کوچیک کردن شکم و آب کردن چربی های شکم دست پیدا کنین.

بهترین ادویه واسه چربی سوزی

دلیل کم نشدن وزن چیه؟

فرادید کاهش وزن

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *