مدیر روابط عمومی ایرانسل گفت: از اول راه اندازی شبکه گوشی موبایل ایرانسل، فعال سازی سرویس و به کار گیری سرویس رومینگ بین الملل، روشن کردن دستگاه گوشی موبایل و دریافت پیام کوتاه در کلیه نقاط جهان واسه همه مشترکین سیم کارتای دائمی و اعتباری این اپراتور گوشی موبایل کشور رایگان بوده و هیچ هزینه ای در بر نداره.

mtn 

 

آرش کریم بیگی، اعلام کرد: ایرانسل با دارا بودن شبکه خدمات رومینگ بین الملل سیم کارت های دائمی و اعتباری در کشور، مثل سال گذشته و همزمان با فرارسیدن وقت حج ابراهیمی، تعرفه خدمات رومینگ بین الملل رو به حجاج معزز خونه خدا ارائه کرده.

 

به گفته ایشون هزینه هر دقیقه صحبت حجاج با ایران از راه سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل، جدا از اینکه از خدمات کدوم یکی از اپراتورهای عربستان استفاده می کنن ۶۹۸۹ریال، هزینه هر دقیقه صحبت با داخل عربستان ۴۹۸۹ریال، هزینه هر دقیقه صحبت دریافتی از ایران ۳۴۸۹ریال و قیمت ارسال هر پیام کوتاه ۲۲۸۹ریال تعیین شده و امکان به کار گیری خدمات اینترنت همراه در صورت انتخاب اپراتور زین در کشور عربستان واسه مشترکین ایرانسل جفت و جور شده.

 

ایشون تاکید کرد: کلیه مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل زائر خونه خدا باید واسه اطمینان از فعال سازی رایگان خدمات رومینگ بین الملل برروی سیم کارت خود، دست کم بیست و چهار ساعت قبل از خروج از کشور، کد دستوری #۱*۱۱۱* رو از خط ایرانسل خود شماره گیری کنن. مشترکین سیم کارت های دائمی ایرانسل هم لازمه واسه فعال سازی رومینگ روی سیمکارت خود، با شماره ۷۰۰ تماس بگیرن.

 

به گفته آرش کریم بیگی حجاج در صورت نیاز می تونن پس از فعال سازی سرویس رومینگ بین الملل، با “مرکز خدمات مشترکین خاص حجاج ایرانسل” به شماره ۷۱۱ و یا ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ و هم اینکه پست الکترونیک haj@mtnirancell.ir تماس گرفته و سوالات و مشکلات احتمالی خود رو با کارشناسان خدمات مشترکین ایرانسل مطرح و راهنمایی های لازم رو دریافت کنن.

 

به گفته ایشون شارژ ایرانسل حجاج علاوه بر ، از راه روش هایی مثل شارژ اینترنتی از راه بانک های طرف قرارداد، خرید اعتبار و شارژ مستقیم از سایت ایرانسل و کنترل حساب اینترنتی، شارژ مستقیم با گوشی موبایل از راه نشانی charge.irancell.ir ، نماینده ایرانسل موجود در کشور عربستان، سرویس ارسال شارژ و هم اینکه سرویس خط به خط ممکن می باشه.

 

ایشون با اشاره به اینکه به کار گیری شارژ عجیب، در حالت رومینگ ممکن نیس گفت: علاوه بر سرویس خط به خط، آشنایان و اقوام حجاج از داخل ایران در هر لحظه با یه سیمکارت ایرانسل و از راه شماره گیری کد دستوری # شماره ایرانسل حاجی*شماره رمز کارت شارژ*۱۴۱* میتونن مبلغ شارژ مورد نظر خود رو مستقیما به حساب سیمکارت حاجی موجود در عربستان منتقل کنن. ضمن اینکه با به کار گیری سرویس اینترنتی شارژ مستقیم و یا شارژ الکترونیک هم بدون نیاز به رمز کارت شارژ این کار شدنیه.

 

به گفته مدیر روابط عمومی ایرانسل حجاج با شماره گیری کد دستوری # شماره ایرانسل مورد نظر*۱۵۰* میتونن به طور رایگان به مشترکین ایرانسل یه پیام کوتاه با محتوای “لطفا با من تماس بگیرین” ارسال کنن.

ایسنا شارژ ایرانسل واسه حجاج

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *