به گزارش آلامتو به نقل از العالم ؛ عناصر گروه تروریستی داعش، سه نظامی اسیر ارتش سوریه رو با ضربات لگد به قتل رساندند.

فعالان در صفحه “خبرنگار سوری” – واسه گروهی از فعالان شبکه اجتماعی فیس بوکه که خبرها رو از راه خبرنگاران محلی و فعالان رسانه ای منتشر می کنه – تصویری رو قرار دادن که می گن در اون گروهی از اهالی الرقه، به زور عناصر داعش سه سرباز ارتش سوریه رو که در پیش اونا اسیر بودن، تا دم مرگ با لگد کتک میزنن.

به نوشته خبرگزاری آناتولی ترکیه، درصفحهای واسه گروه داعش در شبکه های اجتماعی آمده که عناصر داعش سه اسیر نظامی سوری رو در میدونی در رقه قرار داده و اهالی رو مجبور کردن که “واسه انتقام دین خدا” اونا رو تا حد مرگ کتک بزنن.

این خبر به نقل از فعالان محلی اعلام شده، اما هنوز هیچ منبع مستقلی صحت اون رو تایید نکرده.

 

فعالان گفتن، این نظامیان بیشتر از دو ماه پیش و بعد از احاطۀ داعش بر  لشگر ۱۷ و فرودگاه نظامی الطبقه در ریف الرقه، از طرف عناصر داعش اسیر شدن و عناصر داعش در این عملیات به کشتن و اسارت صدها نفر از نظامیان سوری دراین بخشا اقدام کردن.

 

فعالان هم اینکه تصاویری رو از عناصر داعش به نمایش گذاشته ان که اونا در حالی که موتورسیکلت سوار شدن، از روی اجسادی که در خیابونای الرقه افتاده، عبور می کنن و در یه سری های دیگه از تصاویر، اجسادی غیرقابل شناسایی رو نشون میده که روی اونا لکه های خون مشاهده می شه.

 

فعالان به زمان اجرای حکم کشتن نظامیان سوری با ضربات پا و لگد اشاره نکرده ان و خبرنگار خبرگزاری آناتولی هم از درستی این تصاویر و گزارشای فعالان به نقل از یه منبع جداگونه اطمینان پیدا نکرده.

 

به دلیل محدودیتایی که گروه داعش در تعامل با رسانه ها ایجاد کرده، معمولاً هیچ توضیح رسمی از طرف داعش درباره این جور تصاویر و گزارشا ارائه نمی شه.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *