۱- روش جوادی:

یه بار یه جایی که توی دید طرف باشه و بتونه با دو تا شلیک خودشو بهت برسونه یهو غش می کنی و ولو می شی کف زمین.پس از چند دقیقه هذیون گفتن درباره اینکه پسر پسر اصغر قصاب اومده خواستگاریت اما تو نمی خوای به اون شوهر کنی/ مثلا به ضرب آب قند به هوش میای و وقتی چشمت به طرف می افته یهو بغضت می ترکه و د گریه. وقتی خوب گریه هاتو کردی و پاشدی که بری طرف کلی اصرار میکنه که برسونت.اما از اون اصرار و ازت رد.خلاصه راه می افتی که بری اما یجوری راه می ری که مطمئن بشی طرف می تونه تا خونتون تعقیبت کنه… تا اینجا تو کار خودتو کردی اما از اینجا به بعدش دیگه با اوس کریمه.

۲- روش یاهو مسنجری:

این روش تازگیا کاربرد زیادی پیدا کرده و بیشتر هم به خاطر اینه که لازم نیس مستقیم توی چشمای طرف نگاه کنی و این واسه آماتورها هم کمک خبلی بزرگیه.از ایکونهای گوگولی مگولی هم می تونی واسه رسوندن معنی استفاده کنی.اما بدیشم اینه که بعضی وقتها توی چت یه سو تفاهمایی پیش می آد که خر بیار و باقالی بار کن!!

نکته:این روش فقط وقتی کاربرد داره که مطلب بطور روشن ادا بشه اما به دلیل اینکه هیچ موجود اناثی این کاره نیس پس بهتره که اصلا قیدشو زد!

۳-روش بچه خر خونی:

همون داستان جزوه و این که خودت واردی.

نکته:بدیش اینه از اونجایی که کل دو متغیر زیبایی و خر خونی در مورد دختر جماعت همیشه یه مقدار ثابته پس بهتر که روی این روش خیلی حساب نکنی!

۴-روش خرکی:

جلوی یکی از این لندکروز سیاهها بوسش می کنی که بدونه بخاطر بد بخت کردنش همه کار می کنی.

۵-روش مذهبی خفن:

چهل شب جمعه جلوی در خونتون رو جارو می کنی و آجیل مشکل گشا پخش می کنی . تو این مدت به هر چی امامزاده و صاحب کرامات هست متوسل میشی و نذر می کنی که اگه حاجتت روا شد هر شب تو سقا خونه آس مم تقی یه شمع روشن کنی …ایشالا که حاجتتو میگیری.

نکته:آبجی التماس دعا

۶-روش از ما بهتران:

لازم نیس کاری بکنی. فقط انتخاب کن!

۷-روش بچه مثبت:

طرف و به یه کافی شاپ دعوت می کنیو اونجا خیلی مناسب و منطقی موضوع رو بهش می گی.اونم شاید یه فرصتی می خواد که فکر کنه و بعدشم ایشالا که بعله رو میگه.

نکته:تا حالا چیزی خنده دار تر از این شنیده بودی؟

۸-روش عرفانی:

میری لب چشمه که آب بیاری می بینی از قضا اونم انجاست.یه جوری که انگار حواست نیستپات می خوره به کوزه طرف و کوزه خورد و خاکشیر می شه.بعد لپات گل می اندازه و با عجله کوزتو پر می کنی و میری. اینجاس که طرف با خودش فکر می کنه:

اگه با من نبودش هیچ میلی به چه دلیل ظرف منو بشکست لیلی

خلالصه خیالت تخت باشه که کارت درسته!

نکته:

این روش درزمان تاریخ امتحانشو بخوبی پس داده و بنا براین خیلی از کارشناسان معتقدن که بحران امروز ازدواج در اثر لوله کشی شدن آب بوجود اومده.

۹-روش لوس گری:

یه دفعه یه سوسک می بینی و بنا میذاری به جیغ! آ جیغ نکش کی بکش.طرف هم که وضع و اینطور می بینه به هر قیمتی شده سوسک و به دیار باقی می فرسته. حالا تو همچین تحویلش می گیری که انگار شیر شکار کرده! و بعدشم مثلال از ترس سوسک یه یه مدت خودتو بهش می چسبونی و ازش جدا نمی شی! اگه کارا تا اینجا خوب پیش بره ما بقیش تضمین شدست.

۱۰-روش شهرستانی:

یه بار با چشم گریون و تن لرزون طوری که طرف بشنفه واسه دوستت درد دل می کنی که چجوری وقتی داشتی می اومدی یه پسره چشم نا پاک تورو دید زده و بهت متلک پرونده. بعدشم هقی می زنی زیر گریه. اینجاس که دیگه رگ غیرت طرف باد می کنه و حساب یارو با کرام الکاتبینه!

نکته: اگه کار به خون و خونریزی نکشه می تونی روی موفقییت حساب کنی. اما اوصولا زندگی با این آدم پیشنهاد نمی شه.

جمع آوری : گروه آلامتو

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *