تست بارداری انجام داده اید و جواب مثبت بوده! به شما شادباش می بگیم! اگه نمی دونین چیجوری این مسئله رو به والدین خود، همسر یا والدین اون یا آبجی و داداش ها، اطلاع بدید، ما روش های خوبی سراغ داریم. این مطلب رو بخونین و کمی ابتکار عمل خرج بدید.

 

 

 

۱. لباس نوزادی بخرین!

واسه باخبر کرن همسرتون از این خبر خوب چند لباس نوزادی بخرین و اون رو در جایی در دید همسرتون آویزون کنین. حتی می تونید لباس ها رو شسته و از همسرتون بخواین اون ها رو از ماشین لباسشویی بیرون آورده و در تراس پهن کنه.

۲. شیرینی بپزید

اگه اهل پختن شیرینی در خونه هستین، می تونید بیسکویت های کوچیک به طرح لباس نوزاد درست کنین و تو یه مهمانی که والدین خودتون یا همسرتون یا آبجی و داداش ها دعوتند از اون ها با این بیسکویت ها پذیرایی کنین. اینطوری سر صحبت در مورد بچه دار شدن باز می شه و می تونید خبر خوش تون رو به اون ها بگید.

۳. صندلی اتومبیل مخصوص کودک بخرین

می تونید یه صندلی اتومبیل مخصوص کودک بخرین و اون رو در اتومبیل پدر آینده نصب کنین! حتی می تونید یه عروسک قشنگتر هم داخل اون بشونین. این روش بهترین روش واسه غافلگیر کردن همسرتانه!

۴. جواب تست بارداری تون رو جلوی چشم بذارین

روش دیگه واسه باخبر کردن همسر قرار دادن جواب تست بارداری در نقطه ایه که دقیقا جلوی چشم اون باشه. البته اگه همسرتون دیر متوجه تست شد ناراحت نشید چون مرد ها معمولا به جزئیات توجه نمی کنن و شاید دیر جواب تست رو ببینن.

۵. به همسرتون بگید دنبال خونه بگردد!

به همسرتون بگید که در صورت امکان باید خونه رو عوض کنین و نیاز به خونه ای با یه اتاق اضافه دارین. البته این موضوع به شرط اون است که اون توان مالی کافی داشته باشه و این حرف شما دلیل استرس و اضافه شدن بار سنگین به دوش اون نباشه. اگه به اندازه کافی توان مالی ندارین اتفاق شیرینی مثل بچه دار شدن رو با صحبت در مورد خونه بزرگ تر گرفتن تلخ نکنین. یه تیکه از اتاق خودتون رو می تونید به بچتون اختصاص بدید تا وقتی که شرایط بهتر شه.

۶. تخم مرغ شانسی بخرین!

تخم مرغ شانسی بخرین و داخل هر یک هدیه کوچیک نوزادی به همراه یادداشتی بذارین و در مهمانی ای که برگزار می کنین اون رو به مهمانان تون بدین. مضمون یادداشت ها می تونه جملاتی مانند این ها باشه «شما ۷ ماه دیگه مادربزرگ می شید!»، « آخر امسال شما خاله می شی!»

۷. از اولین سونوگرافی استفاده کنین

اگه شما ۳ ماهه شده اید و هنوز بارداری تون رو خبر نداده اید از تصویر اولین سونوگرافی جنین استفاده کرده و اون رو تبدیل به کارت کنین و واسه هر کدوم از اعضای خونواده یه کپی بفرستید. تلفن رو نزدیک دست تون داشته باشین چون به محض اون که کارت ها دستشون برسه همه با شما تماس می گیرند و شادباش می می گن!

۸. هدیه بخرین

اگه قراره بارداری تون رو به فرزندان بزرگ تر یا والدین و آبجی و داداش ها اطلاع بدید می تونه یه ساک هدیه جفت و جور کنین و اون رو از وسایل کودک و اسباب بازی پر کنین و پشت در اتاق شون بذارین.

۹. نقاشی بکشین!

اگه بچه دیگری دارین از اون بخواین نقاشی بکشه و در اون تموم افراد خونواده رو هم اینکه یه کودک دیگه ترسیم کنه. بعد به اون بگید که صاحب آبجی یا داداش می شه. می تونید از اون بخواین این نقاشی رو به پدر و مادر خودتون یا همسرتون نشون بده و موضوع رو تعریف کنه.

۱۰. تماس بگیرین

اگه خیلی مشتاقید این خبر رو به دور و بری ها بدین تلفن رو وردارین و با اون ها صحبت کنین. بارداری خبر خوشیه که هر خانوم تنها چند مرتبه اون رو در زندگی تجربه می کنه پس بقیه رو در خوشحالی تون سهیم کنین.

بارداری رضوا روش ها باحال

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *