صنعت گردشگری

دانلود پایان نامه

هتل شایگان کیش با مشرف بودن عمده اتاقها به آبهای نیلگون خلیج فارس و رنگ آمیزی متنوع طبقات موجب گردیده مهمانان از رضایت خاطر بیشتری از این هتل یاد نمایند. هتل شایگان کیش با دسترسی پیاده 2 تا 5 دقیقه ای به بازارهای پانیذ و مرکز تجاری پردیس از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
7. هتل فلامینگو

هتل فلامینگو کیش در قلب جزیره کیش در ضلع غربی بلوار دریا و فضای سبز روح انگیز به همراه آبنما ها و آلاچیق های زیبا و چشم انداز به آبهای نیلگون خلیج فارس واقع گردیده است. طراحی ساختمانی هتل فلامینگو به صورت اتاق های ویلایی در فاز 1و2 و ساختاری متفاوت در فاز جدید انجام گردیده که مشتمل بر 202 اتاق و سوئیت می باشد. فلامینگو هتل دسترسی آسان به مراکز خرید و تفریحی جزیره را امکانپذیر نموده که از جمله این مراکز می توان به بازارهای مروارید، زیتون، پانیذ، مرکز تجاری کیش، ونوس، مریم، هایپرمارکت و اسکله تفریحی جدید (جهت استفاده از جت اسکی، قایق های کف شیشه ای، دوچرخه سواری و…) و بولینگ مریم اشاره نمود.
8. هتل سارا

هتل سارا کیش واقع در قلب جزیره کیش و مرکزیت کلیه بازارها در چهار طبقه و 72 اتاق آماده میهمان نوازی از شما عزیزان می باشد.
9. هتل ارم

هتل بزرگ ارم کیش در زمینى به مساحت 50.000 متر مربع در شمال شرقى جزیره زیباى کیش با زیر بناء 42.800 مترمربع احداث گردیده. مجموعه تخت هاى ثابت و سوئیت آپارتمان هاى هتل ارم کیش، 824 تخت و تمام اتاقها و سوئیتها ظرفیت یک تختخواب اضافى (اکسترابد) را دارند که در کل با 1154 تختخواب قابل بهره بردارى مى باشد.
10. هتل صدف

هتل صدف کیش بر اساس استانداردهای بین المللی، در زمینی بالغ بر ۱۵ هزار متر مربع داراى ۵۴ اتاق و ۱۴۰ تخت، در مجاورت مراکز بزرگ تجارى جزیره و روبروی دانشگاه بین المللی جزیره کیش در سال ۱۳۸۱ به بهره بردارى رسید. هتل صدف کیش به عنوان بهترین هتل کیش معرفی و به مناسبت روز جهانی گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش طی مراسمی با حضور جمع کثیری از دست اندرکاران صنعت گردشگری لوح تقدیری توسط جناب آقای عامری مدیر کل و ریاست محترم سازمان منطقه آزاد کیش به آقای پزشکیان مدیر هتل اهدا گردید.
11. هتل آرامیس

هتل آرامیس کیش در جزیره کیش نزدیک به بازار پردیس هتلی نوساز و زیبا با امکاناتی مناسب، مسافران هتل آرامیس کیش سفری لذت بخش را تجربه خواهند کرد.
12. هتل آریان

هتل آریان کیش با دسترسى به بازارهاى جزیره کیش، بازار مرکز تجارى و زیتون در ضلع شمالى هتل، بازار پردیس و پانیذ در ضلع شرقى هتل و بازار مروارید در ضلع جنوبى هتل آریان کیش واقع شده است.
13. هتل هلیا کیش

هتل هلیا کیش در زمینى به وسعت 5.000 متر مربع با زیربناء 4.000 متر مربع در سال 1382 به بهره بردارى رسید . هتل هلیا کیش نزدیک به بازارها و مراکز خرید و در مرکز جزیره زیباى کیش مکانى براى اقامت راحت و آسوده شما میهمانان گرامى مى باشد. دارای باغی مصفا، هتل هلیا کیش اخیرا بازسازی شده است.
14. هتل جام جم