از اونجایی که در دنیای امروز، بازار رقابت کار و کاسبی اینترنتی بسیار داغه، به خاطر همین گوگل در مورد ، فاکتورهایی رو نشون داد که تموم سئوکارها و وبمسترها در مورد خود، از این راه حرکت کنن و هرگونه انحراف رو، تخلف در نظر میگیره ولی با این وجود بازم تماشاگر تخلفات به وسیله وبمسترها هستیم چون که روشای قانونی گوگل در زمان طولانی تری به نتیجه می رسه ولی این یافته های ماندگاره.

اما روشای ، این راه رو کوتاه می کنه اما گوگل خیلی سریع آدمایی که از این متدها استفاده می کنن رو شناسایی و جریمه می کنه. یکی از این جریمه ها، قرار گرفتن سایت در پنالتی گوگل است. یعنی طبق شدت تخلف یا لینک سایت حذف می شه و یا این که به صفحه دهم گوگل میره. پس لازمه بدونین که چه موارد شما رو به خطر قرار گرفتن در پنالتی گوگل نزدیک می کنه:

۱-    زیاده روی در رد و بدل کردن لینک، شما رو یه قدم به پنالتی شدن نزدیک می کنه پس واسه این، برنامه داشته باشین.

۲-    کپی کردن محتوای سایتا دیگه در سایت خود بدون ذکر منبع که به این محتوا، محتوای دوقلو (Duplicate Content) می گن.

۳-    خریداری لینکای بی کیفیت که رابطه موضوعی با سایت شمام نداره.

۴-    در به کار گیری تگ H1 زیاده روی نکنین. همونجوریکه میدونید تگ H  یا تگ عنوان (Heading tag) ، نشون دهنده عنوان مطلبه که از ۶-۱ رده بندی می شه. تگ H1 به این معنا هستش که ارزش مطلب خیلی بالا هستش حالا اگه در به کار گیری ان تو یه صفحه زیاده روی کنین، گوگل اونو تخلف حساب می کنه.

۵-    اشتباه بودن لینکای داخل هر متن که دلیل انحراف و خطا در کار گوگل می شه.

۶-     استفاده زیادتر از اندازه از کلمات کلیدی به روشای جور واجور

۷-    هر صفحه یه قسمت فوتر داره که در انتهای صفحه قرار داره و لینک مطلب، منبع، نام ناشر و… د ان قرار میگیره شما نباید در این قسمت به لینک گذاری زیادتر از اندازه از لینکای داخلی روی بیارین.

۸-    ارائه نقشه سایت اشتباه به گوگل

۹-    مخفی کردن لینکا در صفحه به وسیله همرنگ کردن اون با پس زمینه. این عمل به وسیله وبمسترها بیشتر واسه اون صورت میگیره که بتونن در قسمت فوتر، لینک بیشتری بذارن.

۱۰-   خرید لینک به مدت کوتاه، از نظر گوگل یه خطا به حساب می اید و بهونه ای واسه اون می شه که سایت شما در پنالتی گوگل قرار گیرد.

حتما بخونین :

  • اهمیت کیفیت محتوا در سئو با در نظر گرفتن الگوریتم هوش مصنوعی گوگل
  • درک ساختار سایت در سئو سایت
  • رفع جریمه دستی پنالتی گوگل
  • هزار و پنج راهی که به ریدایرکت در سئو ختم می شه!
  • همه چیز در مورد سایت الکسا Alexa.com

به چه دلیل سایت شما در پنالتی گوگل قرار میگیره؟

  •  

    به چه دلیل سایت شما در پنالتی گوگل قرار میگیره؟

۵

 

خلاصه

به چه دلیل سایت شما در پنالتی گوگل قرار میگیره؟ پس لازمه بدونین که چه موارد شما رو به خطر قرار گرفتن در پنالتی گوگل نزدیک می کنه

دسته‌ها: علمی-آموزشی