پیدا کردن شغل گذشته از اینکه تلاش واسه پیدا کردن کار مناسب و متناسب با تواناییاتون رو می خواد، رابطه مستقیمی هم با رفتاراتون داره.

به گزارش آلامتو به نقل از بانکی، اگه شما به عنوان کارجو همه شرایط استخدام شدن و تموم مهارت ها و تجربیات لازم واسه شغل مورد نظر رو داشته باشین اما رفتارای متناسب با محل کار رو ندونین، شک نکنین که رد میشین.

واسه اینکه از این رفتارها آگاهی بیشتری پیدا کنین به راهکارهای پیش رو بیشتر توجه کنین:

۱. محل کار جای انجام کارای شخصی نیس

شما واسه این سر کار می رید که کارایی که در اونجا بهتون واگذار شده رو انجام بدین. محل کار جای انجام کارای شخصی نیس. البته می تونین استراحت کنین و زمانای کوتاهی رو واسه خودتون اختصاص بدین اما الویت و اصل در محل کار انجام وظایف کاریه.

۲. سر وقت سر کار حاضر شدن و سر وقت محل کار رو ترک کردن

باید بیاموزید که محل کار ساعت مشخص یا بازه وقتی مشخصی واسه حاضر شدن در محل کار و حتا خارج شدن از محل کار داره. به این ساعتا احترام بذارین.

۳. رعایت حد و حدودها در محل کار

در محل کار نه اونقدر صمیممی شید که رفتارتون زننده شه و اونقدر خشک و عصا قورت داده باشین که کسی نتونه با شما رابطه برقرار کنه.

۴. سوال کردن و نشون دادن تعهد کاری

درباره کار و چیزی که باید انجام بدین تحقیقات کنین. با پرسیدن سوالاتی درباره وظایفتون نشون بدین فردی معتقد و باوجدان هستین.

۵. رعایت ادب و احترام گذاشتن به حریم خصوصی افراد

به حریم شخصی بقیه احترام بذارین و در کارشون دخالت نکنین. در برخورد با همکارانتون اصل ادب رو رعایت کنین و از درشتی کردن و مسخره بازی دوری کنین.

استخدام بانکی

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *