خیلی سخته که بشه طبق خصوصیات اخلاقی که جنس مخالف اونا رو پسند می کرد رفتار کرد. معمولاً وقتی که زمان قرارهای ملاقات فرا می رسه، خانوما از هر توجه به خودشون می رسن، اما در مقابل آقایون همون چهره خسته و عرق کرده باشگاه رو بهتر می دونن. نکته مهمی که آقایون نباید هیچ وقت از نظر خود دور کنن اینه که خانوما همیشه اونطور که وانمود می کنن، نیستن و هیچ وقت حقیقت چیزایی رو که دوست دارن در همسر خود ببینن رو به زبون نمیارن.
شاید بعضی از خانوما نسبت به بعضی از خصوصیات اخلاقی همسرشون دل خوشی نداشته باشن و همیشه از اون ایراد بگیرن و به اون غر بزنن؛ اما بد نیس که در این قسمت از بعضی خصوصیاتی که می تونه یه خانوم رو همیشه علاقمند به شوهرش نگه داره هم چیزایی بدونیم. شاید خانوم ً از تعدادی از رفتارای مخصوصا آقا رضایت نداشته باشه، اما واقعیت اینه که اون در باطن خود، از زور خوشحالی در حال انفجاره. تعجب آوره؟!

این مقاله رو بخونین تا ببینین کدوم یکی از رفتارای “مردونه” تون حس علاقه همسرتون رو بر می انگیزد و واسه تغییر اونا دوباره فکر کنین.

 

۱ – مرد مردها

هر چند خانوما ادعا می کنن که از مردهای مرتب و تمیز و شیک پوش خوششون میاد، اما بعضی وقتا اگه با لباسای ورزشی کج و کوله جلوی اونا ظاهر شید، غذا رو بدون رعایت آداب خاص بخورین، و در کوچه فوتبال بازی کنین، شاید به نظر خانوما خیلی باحال تر هم جلوه کنین. اون بدش نمیاد که هر چند وقت یه بار واسه نجاتش تلاش کنین، و یا اگه از عهده تعمیر بعضی وسایل بر میاید این کار رو انجام بدین، و یا حتی با دوستای خود گپ بزنین. یه خانوم با یه آقا قرار نمی ذاره تا بر سر این موضوع که کدامشون کفشا و یا موهای شیک تری دارن با اون به رقابت بپردازه؛ بلکه این تفاوتای موجود میان شما دو نفره که منتهی به اتصال هر چی بیشتر شما به هم می شه.

البته نباید از یاد ببرین که زمانیکه واسه مشاهده تئاتر و یا خوردن شام به بیرون می رید، اون از شما توقع داره که لباسهای مناسب و آراسته ای به تن کنین، اما در عین حال باید در نظر داشته باشین که در بقیه ساعات بیشتر از حس مردونگی شما حال می کنه – هر چند شاید هیچوقت به این موضوع اعتراف نکنه – همیشه لازم نیس شیک ترین لباسا رو به تن کنین و درهای جور واجور رو قبل از اون براش باز کنین، فقط کافیه که آروغای بعد از نوشیدنی رو در زمان مناسب و وقتی که با دوستانتون هستین بزنین.

 

۲ – نه گفتن

شما باید تصمیماتی که به ذهنتون رو می رسه رو انجام بدین و طبق چیزی که عقلتون به شما دستور میده، عمل کنین؛ حتی اگه این کار دلیل عصبانی شدن خانوم شه. آقایون تصور می کنن که دخترخانما به دنبال نامزدهایی می گردن که اون رو بتونن روی یه انگشت خود بچرخونن و هر چی که می گن انجام بده. اگه بخواین همیشه برابر چیزی که به شما دیکته می شه، عمل کنین، دیری نخواد گذشت که رابطه تون کسل کننده و خسته کننده می شه. خانوما به دنبال مردی هستن که چیزی واسه ارائه کردن در دست داشته باشه و بتونه عقاید و ملاحظات شخصی خود رو در بحثا وارد کنه. اونا به دنبال مردی هستن که شخصیت منحصر بفردی داشته باشه.

اگه تموم زندگی یه مرد رو تنها “همسرش” تشکیل بده، اون وقت دیگه چیزای زیادی واسه گفتن نداره و براش سورپرایزهای زیادی باقی نمی مونه که بتونه در مواقع لازم اونا رو رو کنه. حتی اگه همسر شما از اون دست خانمایی باشه که دوست دارن قدرت و کنترل خونواده رو بدست بگیرن، بازم بدش نمیاد که گه گاه با شما قدرت آزمایی و جنگی برابر داشته باشه. پس اگه تا حالا تصور می کردین که باید کنترل تموم کارها رو به دست اون بسپارین، بهتره از این به بعد دست از این کار وردارین؛ به خاطر حفظ رابطه و نگه داشتن اون حتماً نباید خودتون رو به یه خدمتکار خونگی دست آموز تبدیل کنین.

 

۳ – داشتن شهوت جنسی شدید

به طور کاملً روشنه که اگه یه رابطه، فقط به ایجاد روابط جنسی محدود شه، طرف مقابل احساس می کنه که مورد سوء استفاده قرار میگیره؛ اما از طرف دیگه باید این رو هم در نظر گرفت که یه خانوم زمانیکه می بینه شوهرش در مقابل اون کنترل خود رو از دست میده و وسیله علاقه می کنه انگار دنیا رو به ایشون دادن.
اگه همسر شما شاغله و شب هنگام پس از یه روز سخت کاری و سرو کله زدن با ارباب مراجعه و همکاران اون رو در خونه می بینین هیچی جز معاشقه نمی تونه اون رو خوشحال کنه؛ این دلیل می شه که اون خودشو در راس تموم شادیای جهان بذاره. اگه اون شغل حساس و با ارزشی داره و در سمت مهمی قرار داره، بهتره شما شروع کننده رابطه جنسی باشین. این به اون اجازه میده که با خیال راحت از رابطه خود لذت ببره.

 

۴ – جداگونه بودن

شاید همیشه خانوما به خاطر این که همسرشون ادعا می کنن سرشون بیشتر از اندازه شلوغه، به اونا توجه کافی مبذول نمی دارن، وقت زیادی رو در محل کار خود می گذرونن و یا با دوستای خود خوش گذرانی می کنن، ناراحت می شن. باید توجه داشت باشین که اگه می خواین همسرتون در کنارتون بمونه، باید مانند یه پرنسس با اون رفتار کنین؛ اما از طرف دیگه، همیشه در نظر داشته باشین که اگه سرگرمی، تفریح و کارای دیگری واسه انجام دادن نداشته باشین، ممکنه خانوم احساس کنه که در حال خفه شدن در رابطه س.
همون اندازه که شما در رابطه نیاز به فضا دارین، خانوما هم از آزادی خود حال می کنن و شدیداً به اون محتاج هستن. یه مرد جداگونه و متکی به نفس در نظر خانوما از جذابیت بیشتری برخورداره. یه مرد محتاج و بدون آرزوای بزرگ، واسه بیشتر خانوما هیچ گونه جذابیتی نداره. پس شما مجازین که با دوستان جور واجور خود قرار ملاقات بذارین و شغل و سرگرمی مخصوص به خودتون رو داشته باشین.

 

۵ – حسود بودن

حسادت یکی از احساسات قوی هستش. هر چند آدما نمی تونن اندازه دقیق حسادت خود رو کنترل کنن، اما مقدار کمی حسد، اونم به طور گاه گاه و اتفاقی، خیلی راحت می تونه حس جاذبه شما رو در نظر اون زیاد کنه. اگه شما نسبت به مردهایی که با اون صحبت می کنن، هیچ گونه عکس العملی از خود نشون ندین، اون تصور می کنه که اصلا براش ارزش قائل نیستین، به خاطر همین به دنبال کسی میره که این خلا رو براش پر کنه. اگه اون در مورد یه همکار مذکر خیلی صمیمی و یا مربی اش بازخواست کنین، شاید در ظاهر به شما غر بزنه، اما در باطن لبخندی بر لباش نقش خواهد بست.

توجه : زمانیکه نوبت به حسادت می رسه، مقدار کمی از اون می تونه مفید ثمر واقع شه، پس در خرج کردن اون شدیدا صرفه جویی کنین.

از قدرت فوق العاده اون با خبر شید: اون می تونه عاشق مردی شه که نسبت به داراییای شخصی اون حساس بوده و از اونا مواظبت کنه.

 

۶ – آسیب پذیری گاه به گاه

هر انسانی دوست داره که احساس کنه بقیه به وجود اون نیازمند هستن و از اونجایی که کمتر اتفاق میفته یه خانوم بتونه از شوهر خود مواظبت کنه، بد نیس که به اون اجازه بدید این کار رو از راه روشای دیگه به شما اثبات کنه. مثلا بد نیس که به اون اجازه بدید تا به شما گوشزد کنه نیاز به جورابای بیشتری دارین، یا اینکه همیشه یادتون میره رختا رو به خشک شویی ببرین، و واسه بستن کروات خود به کمک اون احتیاج دارین. شاید احمقانه به نظر برسه اما بعضی وقتا همین موارد ساده و بی ارزش دلیل می شه که اون احساس بهتری نسبت به خودش پیدا کنه و بیشتر از قبل جذب شما شه.

البته این بدون معنا نیس که تلاش کنین از اون واسه خود یه مادر بسازین – هر چند اون از این کار بدش نمیاد – اما این شاید جزء آخرین چیزایی باشه که اون انتظارش رو از شما داره؛ فقط زمانیکه نیاز به کمک داشتین و احساس می کردین که اون می تونه به شما کمک کنه، از اون درخواست همکاری کنین. با این کار مطمئنا به اون احساس قدرت، به درد بخور واقع شدن، و مهم بودن دست میده. بیشتر مردها تصور می کنن که واسه کشاندن خانوما به سمت خود باید از خودشون یه قهرمون دست نیافتنی بسازن، اما این غلطه. مقداری نیازمندی و کمک خواستن دلیل می شه که شما در نظر اون تا حدی ضعیف جلوه کنین، و در اینجور موقعیتی تموم خانوما حاضر وایس تاده ان تا به داخل رابطه شما اومده و به شما کمک کنن.

 

۷ – مخفی کردن احساسات

شاید اون همیشه اعتراض می کنه که به چه دلیل نباید بدونه که شما در حال فکر کردن به چه موضوعی هستین. شاید دوست داشته باشه بدونه که در طول روز و در محل کار واسه ما چه اتفاقاتی اتفاق افتاده، شاید همیشه از شما بخواد تا در مورد همه چیز با اون صحبت کنین، و به اصطلاح سفره دلتون رو واسه اون باز کنین تا بتونه به عمیق ترین نقطه از احساساتتون دسترسی پیدا کنه. شما میدونید که خانوما با دوستای دختر در مورد جزییات تموم مسائل به خصوص در مورد نگرانیای خود، صحبت می کنن. به خاطر همین اگه بخواین تموم احساست خود رو در مقابل اون بازگو کنین، خیلی راحت می تونه به شما نمره دهد.

در بعضی مواقع اگه کمی از اون دوری کنین و خود رو کمی اسرار آمیز جلوه بدید، اون علاقه بیشتری به شما پیدا می کنه. نکته باحال اینجاس که خودش به شخصه واسه پیدا کردن حقیقت تلاش می کنه. خانوما حال می کنن تا بدون اینکه شما به اونا چیزی بگید، خودشون بتونن از اسرار شما سر در بیارن. شاید آنقدرها هم که شما تصور می کنین از این کار متنفر نباشه.

 

۸ – سرتاپای اون رو بررسی کنین

خانوما به اندازه آقایون دوست دارن که بقیه اونا رو به خاطر تواناییای ذهنی و عملی شون تشویق کنن، و زمانیکه کاری رو درست انجام دادن مورد تشویق قرار بگیرن؛ اونا در اینجور حالتی انتظار ترفیع رتبه و تشویقی هم دارن. اگه یه خانوم با حالت جذابی صحبت می کنه دلش می خواد مورد توجه قرار بگیره. البته این به شرایط و کسائیکه به اون توجه می کنن هم بستگی داره. اما زمانیکه نوبت به مردی می رسه که خانوم دوستش می داره، با کمال میل به اون اجازه میده که کلیه متعلقاتش رو چک کنه.
خانوما هم مانند آقایون از تعریف و تعریف حال می کنن. اگه به اون توجه کنین اون واقعا خوشحال می شه و این خوشحالی شما رو به هر کجا که بخواین می رسونه.

۹ – همیشه بهترین رفتاراتون رو رو نکنین

هر چند خانوما در بیشتر موارد، وقتی که غر زدن هاشون رو شروع می کنن به طور کاملً جدی هستن، (مخصوصا زمانیکه آشغال غذاهای خود رو روی میز بذارین و یا جوراب هاتون رو ورندارید) اما باید این رو هم در نظر داشته باشین که اگه بخواین همیشه با اون موفقت کنین و برابر خواسته هاش رفتار کنین، اون دلش واسه خود واقعی شما تنگ می شه.
این دست رفتارها به دو قسمت تقسیم می شن: اونایی که خود واقعی شما رو نمایان میسازن و اون دسته ای که شما رو به اون نشون میدن. از اونجایی که ما به طور کاملً واقف هستیم که خانوما نیازمند توجه هستن و همین توجه باعث جذب خانمها به آقایون می شه، این احتمال هست که بعضی رفتارای منحصر بفرد شما باعث شه تا گل لبخند رو روی لبش بنشاند و در وجود اون جذابیت بیشتری نسبت به شما ایجاد کنه. پس هیچ وقت نباید به ظاهر صحبتش توجه کنین؛ در بیشتر مواقع اون شما رو فقط به خاطر وجود خودتون دوست می داره.

جذب خانمها

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *