غبغب Jowl

افراد خیلی از داشتن غبغب و ناامیدی در برطرف کردن اون رنج می برند. باحال اینه که غبغب به چاقی یا لاغری بدن یا صورت فرد ربطی نداره و خیلیا هستن که با وجود داشتن اندامی لاغر، غبغب دارن. در بیشتر موارد داشتن غبغب اعتماد به نفس افراد رو کاهش می دهد و تاثیر منفی بر زیبایی صورت اون ها داره. به خصوص هنگام عکس گرفتن، داشتن غبغب مشکلی بزرگ حساب می شه که بعضی وقتا اعتماد به نفس افراد رو کاهش می دهد.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ غبغب به معنی داشتن اضافه وزن نیس، بلکه نشون می دهد عضلات چانه اون طور که باید رشد و پیشرفت نیافته ان. تغییر در برنامه غذایی، پیروی از رژیمی سخت یا تن دادن به جراحی های زیبایی از جمله روشی واسه نابود کردن غبغب حساب می شه که مشکلات خاص خود رو دارن و افراد کمی هستن که اون ها رو اجرا کنن و به نتیجه مطلوب برسن.

روش های بسیار ساده ای از جمله ورزش دادن عضلات چانه و صورت وجود دارن که علاوه بر نابود کردن غبغب می تونن عضلات گردن، فک و چانه رو تقویت کنن و موجب افزایش انعطاف پذیری و آرامش این عضلات شن. انجام مثل این ورزش ها به طور روزانه اثرات حیرت انگیزی بر پنهون شدن غبغب داره. اینجا به دو مورد از بهترین این ورزش ها اشاره می کنیم:

دهنتون رو باز و بسته کنین

این کار رو می تونید وایس تاده یا نشسته انجام بدین. تا اونجا که می تونید سرتون رو به عقب خم کنین. وقتی که در این حالت گردن خود رو به طور کامل می کشید، دهن خود رو باز و بسته کنین. یادتون باشه که این کار رو پشت سر هم به آرومی انجام بدین. در این حالت شما باید در هر بار باز و بستن دهنتون در گردنتون احساس کشیدگی کنین. اگه این کار رو هر روز به طور مرتب بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه انجام بدین به زودی غبغب شما پنهون می شه.

چانه خود رو بکشین

واسه انجام این کار بدن خود رو شل کنین و سر خود رو در حالتی عادی نگه دارین. چانه تون رو بالا بیارین و تا اون جا که می تونید اون رو به سمت بالا بکشین. در این حالت شما باید در صورت و گلو و چانه احساس کشیدگی کنین. در همین حالت ۱۰ثانیه بمونین و بعد به حالت اول برگردین. این کار رو روزانه ۱۰ مرتبه انجام بدین تا تاثیر اون رو ببینین.

خواص مدیتیشن واسه پوست و زیبایی

امتیازات مدیتیشن

بازنشر باشگاه خبرنگاران

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *