شبکه های جور واجور سیما از همین روزا خود رو واسه ورود به بازار داغ رقابت های نوروزی آماده کردن که در زیر گزارشی از وضعیت تولید این سریال ها رو با هم می خوانیم:

*پخش دودکش لطیفی بعد از تعطیلات نوروزی

شبکه یه تنها شبکه ایه که از چندین و چند ماه پیش اسم «پایتخت ۲» رو واسه سریال نوروزی اش معرفی کرد و اون رو خیلی زودتر از بقیه شبکه ها جلوی دوربین فرستاد، این سریال که قرار بود تا چند روز آینده تصویربرداری بخش های شمال کشورش به پایان برسه این روزا به خاطر شرایط جوی ناجور با تاخیر مواجه شده از طرف دیگه محمدحسین لطیفی روز گذشته سریال «دودکش» رو کلید زد اما برخلاف انتظار قرار نیس اون رو به عنوان گزینه ای واسه نوروز وارد میدون رقابت کنه.

دودکش با بازی هومن برق نورد، بهنام تشکر، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، الناز حبیبی و… شاید اردیبهشت سال ۹۲ روی آنتن می رود.

*از خروس خبری نیس، آب پریا یا جشن تولد؟

شبکه دو اونطور که قبل از این اعلام کرده بود میخواست سریال «خروس» سعید آقاخانی رو واسه نوروز ۹۲ آماده کنه اما هنوز خبری از شروع تولید اون به گوش نمی خورد خود سایت این شبکه چند وقت پیش نام «آب پریا»ی مرضیه برومند رو به عنوان سریال نوروزی معرفی کرده اما از اون جایی که این سریال محصول گروه کودک و نوجوون این شبکه س شاید شبکه دو به سریال دیگری واسه این مناسبت فکر کرده باشه.

از طرف دیگه سیما فیلم هم این روزا «جشن تولد» رو به کارگردانی داریوش فرهنگ در دست تولید داره از اون جایی که سیما فیلم مشخص شبکه دوه این احتمال هست که این سریال واسه نوروز سهم شبکه دو شه.

*سریال نوروزی شبکه سه در دست سروش صحت

شبکه سه امسال فقط یه گزینه نوروزی رو در دست تولید داره، سروش صحت روز گذشته سریال فوتبالی اش رو با اسم موقت «پژمان» با بازی پژمان جمشیدی بازیکن قبلی پرسپولیس جلوی دوربین برده این سریال درباره یه فوتبالیست از خود راضی و ناشیه که فصل جدید فوتبال شروع شده اما هنوز نتوانسته س تیمی رو واسه خود دست و پا کنه.

*هفت سین ثابت صمدی

شبکه تهران هم خیلی وقته تکلیف سریال نوروزی اش رو مشخص کرده و هفت سین یدالله صمدی یه جورهایی گزینه رسمی این شبکه معرفی شده تصویربرداری این سریال با بازی، سیروس گرجستانی، فردوس کاویانی، ستاره اسکندری، جواد عزتی، مهران رجبی، محسن افشانی و… چند وقتیه شروع شده و خیلی زودتر از شروع تعطیلات به طور کامل آماده پخش شه.

*احتمال منتفی شدن سریال نوروزی میرباقری

معاون سیما همین چند وقت پیش بود که در کمال ناباوری مخاطبان اعلام کرد که داوود میرباقری قراره واسه نوروز امسال سریال کمدی بسازه این مسئله چند وقت بعد بوسیله خود میرباقری هم تایید شد و این کارگردان اعلام کرد که داره به ساخت سریالی کمدی درباره روستازاده ای که رئیس جمهور ایران می شه فکر می کنه، البته اون هیچ وقت به طور رسمی درباره قطعی بودن تولید این سریال واسه نوروز صحبتی به میان نیاورد اما شاید به خاطر حساسیت های روزای نزدیک انتخابات کلا ساخت این سریال هم منتفی شده.

سریال

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *