پولدار و قوی بودن واقعاً رمقی واسه شما نمی ذاره. وفتی که روزتون پر از برنامه های رسمی، نشسته های سیاسی و شامهای لوکس دولتی با بقیه افراد قوی باشه، هر فرصتی رو واسه اینکه لحظه ای چشماتون رو ببندین، غنیمت می دونه.

به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، در زیر تصاویری از رهبران و مقاماتی که در دیدارهای عمومی در حال چرت زدن شکار شدن رو می ببینن.

در حالی که ژی جین پینگ، رییس جمهور چین، چهارشنبۀ هفتۀ گذشته در جریان سفرش به انگلستان در مهمانی شامی در لندن سخنرانی می کرد، حاضرانی که نزدیک به اون بودن، از جمله پرنس اندرو، در حال چرت زدن دیده شدن.

روث بادر گینزبرگ، قاضی دادگاه عالی، در جریان سخنرانی سالانۀ باراک اوباما در ژانویۀ ۲۰۱۵ چرت زد. خانوم گینزبرگ دلیل چرت زدنش رو شرابی که همراه با شام قبل از سخنرانی خورده بود، گفت.

اینکه سر کارتون چرتتان ببره یه چیزه، و اینکه درست جلوی رییس جمهور چرت بزنین یه چیز دیگه. لری سامرز، مشاور اقتصادی قبلی اوباما، در جریان یه کنفرانس خبری در آوریل ۲۰۰۹ که در کاخ سفید برگزار می شد، در حال چرت زدن دیده شد.

پاپ بندیکت شانزدهم که در اون زمان ۸۳ سال داشت، در بین مراسم عشای ربانی در فلوریانا، آوریل ۲۰۱۰، خوابش برد.

گردون براون، نخست وزیر وقت بریتانیا، در جلسۀ شورای امنیت سازمان ملل در آوریل ۲۰۰۸، به قول خودش “چشم هاش استراحت” داده.

سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر قبلی ایتالیا، در جریان رژۀ ۱۵۰امین سالگرد اتحاد ایتالیا در رم در ژوئن ۲۰۱۱ چرت زد.

برلوسکونی در حال چرت زدن در افتتاحیۀ نشست اعراب، مارس ۲۰۱۰، لیبی

ً اگه جاهایی رو معرفی کنیم که برلوسکونی در اونا چرت نزده، کارمون راحت تره. اینجا برلوسکونی در جریان یه کنفرانس خبری در بیت المقدس در ژانویۀ ۲۰۰۹ چرت می زنه.

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن و تارو آسو، وزیر اقتصاد، به سوالی که یکی از نمایندگان مخالف تو یه جلسۀ مربوط به بودجه مطرح می کنه، “گوش” می کنن؛ فوریۀ ۲۰۱۳

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، در افتتاحیۀ هفتمین اجلاس آسیا-اروپا در پکن؛ اکتبر ۲۰۰۸

فیدل کاسترو، رییس جمهور قبلی کوبا، در جریان آخرین جلسۀ ششمین کنگرۀ حزب کمونیست کوبا که در آوریل ۲۰۱۱ در هاوانا برگزار شد، چرت می زد.

هاینز فیشر، رییس جمهور اتریش، در مراسم یادبودی علیه خشونت و نژادپرستی که در می ۲۰۱۲ در مجلس اتریش برگزار شد، در حال ذخیرۀ انرژی بود.

آلبرتو فوجیموری، رییس جمهور قبلی پرو، در جریان دادگاهی در لیما که به اتهام نقض حقوق بشر از طرف اون رسیدگی می کرد چرت می زد؛ می ۲۰۰۸

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

فرادید

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *