روانشناسی فیلم ترسناک Scary-Movies

می دونستین با تماشای فیلمای ترسناک می تونین تا حدی روان و روحیه خود رو بهتر کرد ؟

انجمن روانشناسان و روانکاوان ، طبق نظریف فروید ثابت کردن که ترسیدن به وجود اومده بوسیله توهمه . یونگ یکی از روانشناسان مشهور بر این نظریه عقیده داره که فیلمای ترسناک و هیجان انگیز مستقیم روی ناخود آگاه آدم تاثیر می ذارن .

این فیلما به دلیل داشتن صحنه های هیجان انگیز و خشن واسه مردم جذاب هستن و باعث می شن تا اونا با تماشای فیلم ، افکار منفی و انرژی منفی خود رو تخلیه کنن . طبق گفته ارسوط ، ما با انجام بازیای رایانه ای و هم اینکه تماشای فیلمای ترسناک احساسات خشن خود رو تا حدی آزاد کنیم . لذت بردن و خوشحال شدن از مجازات آدمایی که سزاوار این تنبیه هستن نظریه ای رو پایه ریزی می کنه به نام “برابری خلقی” (Dispositional Alignment). ما فیلمای ترسناک رو دوست داریم چون شخصیتایی که روی پرده نمایش کشته می شن سزاوار این مرگ هستن. حال، شاید این نظریه برامون روشن کنه که مخاطبین بیشتر تمایل دارن کدوم شخصیت از بین بره، اما تصویر روشنی از اینکه به چه دلیل فیلمای ژانر وحشت محبوب و پرطرفدار هستن، ارائه نمی کنه.

این روزا دانلود فیلم یکی از اصلی ترین نگرانی کاربران ایرانیه . در بین این نگرانی ها ، سایتای زیادی هستن که در این موضوع چه رایگان و چه غیر رایگان فعالیت می کنن . سایتای مشهوری مثل تاینی موییز و ایران فیلم که چندین ساله در این حرفه مشغول به فعالیت هستن . در این پست از سایت هفت گنج میخوایم شما رو با سایت بزرگ رسا فیلم آشنا کنیم .

رسا فیلم یکی دیگه از سایتای برتر دانلود رایگان فیلمه که از سال ۹۴ شروع به فعالیت کرده و در موضوعات مختلفی مثل دانلود فیلم جدید ، دانلود فیلم دوبله  ، دانلود فیلم مهیج ، دانلود فیلمای ترسناک ، دانلود فیلم ایرونی و … فعالیت داره .

این سایت در پایگاه ستاد ساماندهی کشور به ثبت رسیده و پیرو قوانین جمهوری اسلامیه . شما با خیال راحت می تونین از این سایت به رایگان جدیدترین فیلما رو دانلود کرده و در بین خانوادتان ببینین .

معرفی بهترین فیلمای ۲۰۱۷ هالیوود

با “دانلود” خداحافظی کنین!

دانلود فیلم جدید

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *