اینستاگرام هم جهت با پیشرفت قابلیتای خود قصد معرفی ویژگی جدیدی رو واسه اضافه کردن موزیک به استوری داره.

تازگیا کاربران با جستجو کدهای اپلیکیشن اندروید اینستاگرام به قابلیتی برخورده ان که امکان اضافه کردن استیکرای موزیک رو به استوری جفت و جور می کنه.

محتوای کدهای جدید نشون دهنده اینه که اینستاگرام میزبان قابلیتی به نام «جستجوی موزیک» هستش که به کاربران اجازه میده موزیکا رو براساس ژانر، مود و چیزای دیگه ای به جز اینا جستجو کرده و به استوریای خود اضافه کنن.

حتما بخونین: چیجوری در اینستاگرام یه صفحه موفق داشته باشیم؟

با اینکه هنوز اطلاعات رسمی در این باره ارائه نشده اما احتمال میره با به کار گیری این سیستم کلیپی از موزیکای منتخب بین تماشای استوری پخش شه. این استیکرها با دقیق شدن و فوکوس کردن بر ویدئوها طراحی شدن اما احتمال داره اینستاگرام امکان به کار گیری اونا واسه تصاویر رو هم جفت و جور کنه.

اگه حدسای نامبرده درباره این توانایی درست از آب دربیاد، محبوبیت اپلیکیشنایی مثل Musical.ly واسه ساخت موزیک ویدیو، صداگذاری، ساخت اسلایدشو و به اشتراک گذاری اونا در اینستاگرام کم میشه.

توانایی اضافه کردن موزیک به لطف قرارداده های فیسبوک، شرکت مادر اینستاگرام فیسبوک با برنده هایی مثل سونی، گروه موزیک وارنر، گرو موزیک یونیورسال و چیزای دیگه ای به جز اینا ممکن شده.

حتما بخونین: جذب دنبال کننده و لایکای بیشتر در اینستاگرام

قبل از این هم کاربران با بررسی کدهای اپلیکیشن اینستاگرام به قابلیتای آینده قبل از معرفی اونا پی برده بودن. مثلا توانایی فوکوس از روی آیکون موجود در کدها پیش بینی شده بود.

اینستاگرام از مدتا قبل واسه رقابت با اپلیکیشنای مشابه در حال معرفی قابلیتای جدید بوده. این شرکت هفته گذشته توانایی هایی دیگری رو معرفی کرد که کاربران به کمک اون ها می تونن راحت تر از همیشه به اشتراک گذاری محتوا و تعامل با همدیگه بپردازند.

اشتراک گذاری سریع ویدیو از اپلیکیشن GoPro و بارگذاری موزیک های اسپاتیفای در استوری ها دو مورد از مهم ترین این توانایی ها هستش.

حتما بخونین: بازاریابی و برندینگ در استوری اینستاگرام

منبع:۹TO5Mac


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *